TUR VIRTUAL AL CELOR 4 BISERICI

Informez pe aceasta cale pe cei ce urmaresc site-ul parohiei noastre ca recent am postat atat pe site-ul PAROHIA ROZAVLEA, cat si pe cel al Episcopiei si al Protopopopiatului Viseu, cautand Parohia Rozavlea, TUR VIRTUAL CU CELE 4 BISERICI ORTODOXE DIN ROZAVLEA.

Scopul este cel de informare a cititorilor cat mai ales pentru STAMPARAREA DORULUI DE CASA SI DE BISERICILE DIN sat a fiilor care traiesc si muncesc departe de casa si de tara. Tuturor le doresc Sarbatori Fericite   si La Multi Ani. Vizionare placuta. Paroh, Pr.Gr.Andreica.

CLICK AICI PENTRU TURUL VIRTUAL

Categoria Rugaciuni | Taguri: | Postat in decembrie 30, 2014

Retele sociale: RSS Facebook Twitter Google del.icio.us Stumble Upon Digg Reddit

Spune-ti parerea


Warning: include(): Failed opening '/home/parohiarozavlea/public_html/wp-content/themes/LOP/popup.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/parohiarozavlea/public_html/wp-content/themes/LOP/single.php on line 42